Kompletní nabídka služeb

  • komplexní právní služby
  • plné zastoupení v jednání s úřady
  • jednání s dodavateli
  • zajištění odborného dohledu a odborné praxe
  • stavební dohled

… a desítky dalších nevyhnutelných potřeb,
pro úspěšné dokončení stavby.

Další nespornou výhodou a zárukou kvality našich služeb, je partnerství s významnými společnostmi v Čechách, mezi které můžeme zařadit např. energetickou společnost E-ON nebo Remax. Více o našich partnerech naleznete v této sekci.

Co pro Vás můžeme udělat?

Cílem našeho projektu, je v co nejvyšší možné míře zjednodušit celý průběh výstavby Vašeho nového domu. Spolupracujeme s profesionály ve svém oboru, kteří díky svým zkušenostem a dlouholetou praxí zajistí komplexní řešení všech dílčích postupů stavby.

Dodáváme kvalitně a profesionálně zhotovené stavby

Jsme společnost, zabývající se výstavbou ekologických & moderních pasivních domů. Za poměrně krátkou dobu jsme díky kvalitě a profesionalitě námi prováděných prací, dokončili desítky staveb jak pro komerční, tak osobní využití.

Naší předností je minimalizování dodavatelských prací – naprostou většinu technologických postupů a prací zajišťujeme za pomoci vlastních sil, s našimi kvalitně proškolenými zaměstnanci a profesionály v oboru.

Hlavní přednosti našich staveb

Realizujeme moderní, technicky vyspělé a nízkonakládové domy, které nadchnou každého, kdo přemýšlí o novém bydlení. Víme, že bydlení je na celý život a proto vám ho chceme co nejvíce zjednodušit pomocí moderních technologií a zároveň minimálních provozních nákladů.

Ekologické pasivní domy

Šetříme nejen náklady na provoz domu, ale i životní prostředí.

Moderní architektura & zařízení

Nadčasová architektura & moderní technické zařízení.

Nejvyšší standart kvality

Díky komplexnímu typu výstavby jsme schopni garantovat 100% kvalitu.

Technologie Smart Home

Maximální komfort bydlení za pomoci inteligentního zařízení domu.

Alium Life | Ekologická & moderní výstavba domů

Máte dotaz? Rádi byste získali více informací?

Kontaktujte nás pomocí formuláře. Náš obchodní zástupce si s Vámi dohodne nezávaznou schůzku, kde bude prostor pro veškeré Vaše dotazy.